foto-produkcja

 

artyści

 

Współpracując z Agencją Karmel poznasz ludzi, którzy pracowali dla największych klientów i posiadają wieloletnie doświadczenie w produkcji sesji fotograficznych, zarówno na małych, jak i wielkich planach zdjęciowych – z wieloma modelkami i modelami, dużą załogą i rozbudowaną scenerią.

Agencja Karmel ma swoją siedzibę w Warszawie, ale pracujemy w zasadzie wszędzie – w Polsce, Europie i na świecie. Samochody jeżdżą, statki pływają a samoloty latają. Dotrzemy wszędzie, gdzie tylko da się dotrzeć. Tam są granice, gdzie kończą się nasze ambicje. A my jesteśmy ekipą o wielkich ambicjach i daleko idących planach.

Od kreatywnych pomysłów i wszelkich formalności, przez transport czy oświetlenie, aż do ostatniego kawałka pizzy hawajskiej w czasie produkcji… wszystko zorganizujemy. Jeśli potrzebujesz gotowego edytorialu, okładki lub kampanii reklamowej za trzy dni – odezwij się – zrobimy to za dwa. Jeśli się chce, to wszystko jest możliwe.

Opowiedz nam o swoich oczekiwaniach i potrzebach, a my przedstawimy Ci najkorzystniejsze opcje oraz kosztorys. Możesz również podać nam swój budżet, a my dostosujemy się do niego, przedstawiając wszelkie możliwe opcje.

Już dziś możesz nas sprawdzić!

 

kontakt